Úvod            Informácie            Triedy            Aktivity            Projekty            Galéria            Jedáleň            Kontakty


6.12.2019
Mikuláš v MŠ
V piatok dopoludnia zavítal do našej materskej školy Mikuláš. Za peknú básničku či veselú pesničku rozdali spolu s čerticou deťom sladké dobroty a milé darčeky.

4.12.2019
Vianočný koncert v ZUŠ
Aj tento rok sme sa zúčastnili vianočného koncertu v ZUŠ L. Stančeka. Deti prostredníctvom rozprávok videli pútavý program, v ktorom sa oboznámili s jednotlivými hudobnými nástrojmi. Účinkujúci hudbou navodili krásnu atmosféru Vianoc. Ďakujeme.

október 2019
Fotografovanie v MŠ
Aj tento rok sa deti spolu s pani učiteľkami fotili pre spomienku na krásne časy, prežité v materskej škole. Tablá z minulých rokov nájdete na stránkach jednotlivých tried.

september - október 2019
Jesenné vychádzky
V rámci plánovanej pohybovej aktivity boli deti na jesennej vychádzke v areáli školy i na neďalekom Mariánskom vŕšku.

23.9.2019
Ochrana životného prostredia
Naša MŠ sa zapojila do eko-výchovného projektu: Zbierame použité batérie. Deti spolu s kamarátom Šmudlom hravou formou riešili aj záhady znečistenej vody v lese a učili sa o triedení odpadu.

september 2019
September v MŠ
Septembrové aktivity detí v našej materskej škole.

11.9.2019
Bezpečne na cestách
Príslušníci štátnej polície v spolupráci so spoločnosťou DEKRA vysvetľovali deťom najdôležitejšie pravidlá o bezpečnosti na cestách. Predškoláci sa poučili, zabavili a dostali aj reflexné šiltovky a rôzne darčeky. Ďakujeme.