Odhlásiť dieťa

• poldenná dochádzka (desiata, obed) - 1,02 €
  • celodenná dochádzka (desiata, obed, olovrant) - 1,27 €

Dôležité pokyny

• Rodič / zákonný zástupca dieťaťa je povinný mesačne (spravidla 5. pracovný deň v mesiaci) prevziať poštovú poukážku na zaplatenie stravy v triede, ktorú dieťa navštevuje, prípadne u riaditeľky školskej jedálne.
  • Príspevok sa uhrádza poštovou poukážkou alebo prevodom z účtu do 10. dňa v danom mesiaci na bankový účet školskej jedálne - IBAN: SK49 0200 0000 0000 1573 8382.
  • Na poštovej poukážke neprepisujte údaje ani sumu! Prípadné nezrovnalosti riešte s riaditeľkou školskej jedálne osobne alebo telefonicky.
  • V prípade úhrady stravného príspevku po 10. dni v mesiaci je potrebné priniesť riaditeľke školskej jedálne k nahliadnutiu doklad o zaplatení. Na doklad uveďte meno dieťaťa z dôvodu, že sa nemusí vždy zhodovať s menom rodiča / zákonného zástupcu.
  • Odhlásiť alebo prihlásiť dieťa zo stravy môžete v pondelok do 07:30 h, ostatné dni najneskôr do 11:30 h pre odhlásenie alebo prihlásenie na nasledujúci deň. Odhlasovať môžete osobne u riaditeľky školskej jedálne, telefonicky na číslach: 0903 501 167, 0909 186 975, alebo zápisom do zošita, ktorý sa nachádza na prízemí každého pavilónu. Pri písomnom odhlásení napíšte dátum, meno dieťaťa a dni jeho neprítomnosti v MŠ.
  • Upozorňujeme, že čiastka za neprítomnosť dieťaťa po odhlásení z MŠ bude odpočítaná pri ďalšom predplatnom v nasledujúcom mesiaci. To znamená, že stravná jednotka za neprítomnosť dieťaťa napr. v mesiaci september bude odpočítaná v platbe za mesiac október.
  • V prípade, že ste neprítomné dieťa v MŠ nestihli odhlásiť zo stravy, môžete si v čase od 12:00 do 13:30 h prísť pre obed do vlastných čistých nádob. Nádoby môžete priniesť aj v dopoludňajších hodinách a uložiť ich označené s menom dieťaťa na stôl v spojovacej chodbe pred kuchyňou.